Domov Straršie aktuality REFERENDUM 21.1.2023 - OZNÁMENIE
REFERENDUM 21.1.2023 - OZNÁMENIE

HLASOVACÍ PREUKAZ

Volič, ktorý má trvalý pobyt na území Slovenskej republiky a v čase referenda sa zdržiava mimo adresy svojho trvalého bydliska môže požiadať o vydanie hlasovacieho preukazu osobne alebo elektronicky (e-mailom) na elektronickej (e-mailovej) adrese: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 

VOĽBA POŠTOU VOLIČOM, KTORÝ MÁ TRVALÝ POBYT NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Volič, ktorý má trvalý pobyt na území Slovenskej republiky a v čase referenda sa zdržiava mimo jej územia, môže požiadať o voľbu poštou a to :

  • v listinnej forme  tak, aby žiadosť o voľbu poštou bola doručená na adresu: Mestský úrad, Námestie pionierov 1, 076 43 Čierna nad Tisou najneskôr do 2.12.2022. Na žiadosť doručenú po ustanovenej lehote sa neprihliada.
  • elektronicky (e-mailom) tak, aby žiadosť o voľbu poštou bola doručená na elektronickú (e-mailovú) adresu: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. najneskôr do 2.12.2022Na žiadosť doručenú po ustanovenej lehote sa neprihliada.

Žiadosť o voľbu poštou [vzor žiadosti o voľbu poštou] musí obsahovať údaje o voličovi

  • meno a priezvisko,

  • rodné číslo,

  • adresu trvalého pobytu v Slovenskej republike,

  • adresu miesta pobytu v cudzine (ulica, číslo domu - orientačné číslo, obec, PSČ, štát), na ktorej si volič zásielku prevezme.

 
 
 

Kalendár

Vyhľadávanie....

Reklamný prúžok

Kalendár zberu TKO

Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

V Meste realizujeme...

Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Mesto je členom...

Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Kto je online

Máme online 4 hostí 

Počítadlo návštevnosti

Počet zobrazení obsahu : 938740