Domov
Voľby do Európskeho parlamentu 2019

Voliči, ktorí majú záujem o vydanie voličského preukazu, v súlade s  § 46 ods. 4 zákona č. 180/2014 Z.z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov, touto cestou oznamujeme, že žiadosť môžu doručiť elektronicky na e-mailovú adresu:  Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 
Delegačné listiny zástupcov politických strán a koalícií je možné  doručiť v pracovné dni počas pracovnej doby, alebo zaslať e-mailom na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
 
  • Oznamujeme politickým stranám a koalíciám, ktorých kandidátna listina bola zaregistrovaná pre voľby do Európskeho parlamentu v roku 2019 konaných dňa 25.mája 2019, že v súlade s § 79 ods. 1 zákona NR SR č. 180/2014 Z.z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov môžu delegovať jedného člena a jedného náhradníka  do okrskových komisií do 1. apríla 2019 do 24,00 hod. Delegačné listiny zástupcov politických strán a koalícií je možné  doručiť v pracovné dni počas pracovnej doby, alebo zaslať e-mailom na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
  • Dňa 1.4.2019 (pondelok) bude po pracovnej dobe zabezpečená služba od 17:00 do 24:00 hod. zamestnacom mesta PhDr. Tünde Butkyovou, v čase neprítomnosti osoby zodpovednej za prevzatie volať na tel. číslo: 0915 867 784.
 
 

V Meste Čierna nad Tisou sa voľby do Európskeho parlamentu uskutočnia v 3. okrskoch:

  • okrsok č. 1  budova ZŠ s vyučovacím jazykom maďarským, Zimná 6, Čierna n.T.

  • okrsok č. 2  Základná škola s VJS, Školská 3, Čierna n.T. 

  • okrsok č. 3  Mestský úrad, Námestie pionierov 151, Čierna n.T. 

 

Ďalšie informácie

 

 

 
 

Kalendár

MOPS

Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Mesto je členom...

Reklamný prúžok

Kurzový lísok

Kto je online

Máme online 25 hostí 

Počítadlo návštevnosti

Počet zobrazení obsahu : 606461